| ولتاژ | سفارشی |
|---|---|
| کاربرد | بازیافت پلاستیک ، بازیافت فیلم مالچینگ ، دستگاه بازیافت کیسه سیمان |
| نام | فیلم دستگاه سنباده زدایی |
| مواد | کیسه های پلاستیکی ، فیلم های مالچ ، |
| زمان تحویل | 5 ~ 8 هفته |
| طراحی شافت | تنها شافت |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V 50HZ 3Phase یا سفارشی |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| کاربرد | توده های پلاستیکی ، PP / PE فیلم ، کیسه جامبو ، فیلم کشاورزی ، فیلم Baled ، |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ | سفارشی ساخته شده است |
| اندازه پوسته نهایی | 12-14 میلی متر |
| محتوای رطوبت نهایی | 1.8٪ |
| عملکرد | مرتب سازی ، خرد کردن ، شستشو ، خشک کردن |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ | سفارشی ساخته شده است |
| اندازه پوسته نهایی | 12-14 میلی متر |
| محتوای رطوبت نهایی | 1.8٪ |
| عملکرد | مرتب سازی ، خرد کردن ، شستشو ، خشک کردن |
| مواد | PE ABS بلوک PC ، توده ها |
|---|---|
| ظرفیت | 1000 کیلوگرم در ساعت - 2000 کیلوگرم در ساعت |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| ولتاژ | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| رنگ | سفارشی |
| ظرفیت | 300 کیلوگرم در ساعت ، 500 کیلوگرم در ساعت ، 1000 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| ولتاژ | سفارشی |
| رنگ | سفارشی |
| دوره گارانتی | 12 ماه |
| سرویس | 24 ساعت |
| مدل | ماشین استاندارد |
|---|---|
| نوع پلاستیکی | بطری های PET |
| زمان تحویل | 5 ~ 8 هفته |
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| محل منبع | چین |
| مواد | بطری های PET ، بطری های PE ، بطری های PVC ، بطری های PP |
|---|---|
| ظرفیت | 300 کیلوگرم در ساعت - 2000 کیلوگرم در ساعت |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| ولتاژ | با توجه به نیاز مشتری ساخته شده است |
| رنگ | سفارشی |
| مواد | فیلم های پلی اتیلن ، کیسه های بافته شده PP |
|---|---|
| ظرفیت | 300 کیلوگرم در ساعت - 2000 کیلوگرم در ساعت |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| ولتاژ | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| رنگ | سفارشی |
| درخواست برای | PBAT ، PLA ، PET ، APET ، APET ، GPET ، CPET ، PLA ، HIPS ، PE ، ABS ، EVA ، PC ، PEEK ، PPS ، PTFE |
|---|---|
| درجه حرارت خشک کردن | با خاصیت مادی قابل تنظیم است |
| زمان خشک شدن | 20 دقیقه (با نیاز رطوبت قابل تنظیم است) |
| مصرف برق | فقط 45٪ رطوبت گیر معمولی است |
| در حال پردازش | در یک زمان خشک و تبلور یابد |