| مواد | فیلم های PE PP |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| ولت | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| رطوبت نهایی | حدود 1٪ |
| مواد | ضایعات فیلم های pp ، کیسه های بافته شده ، فیلم های زباله |
|---|---|
| ظرفیت | 300-1000 کیلوگرم در ساعت |
| رنگ | سفارشی |
| ولت | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| ظرفیت | 300-1000 کیلوگرم در ساعت |
| عملکرد | خرد کردن ، شستن و خشک کردن |
| ولتاژ | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| کاربردی | بطری های PET |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| ولتاژ | سفارشی |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| سرویس | 24 ساعت |
| مواد | ضایعات فیلم های پلی اتیلن PE ، کیسه های بافته شده ، کیسه های جامبو ، پوسته های پی وی سی PE PP PET |
|---|---|
| ولت | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| رنگ | سفارشی |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نیرو | اصطکاک شستشو و آبگیری |
| مواد | ضایعات مالچ فیلم ، ضایعات فیلم PE |
|---|---|
| ظرفیت | 1000 کیلوگرم در ساعت |
| رنگ | سفارشی |
| ولت | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| مواد | ضایعات فیلم های PE ، کیسه های بافته شده PP |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| ولت | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| پیچ | تک ، دو مرحله |
| ظرفیت | 300 کیلوگرم در ساعت ، 500 کیلوگرم در ساعت ، 1000 کیلوگرم در ساعت |
| مواد | ضایعات فیلم پلاستیکی |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| ولتاژ | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| وضعیت | جدید |
| کاربردی | بطری های PET |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| اندازه پوسته نهایی | 12-14 میلی متر |
| محتوای رطوبت نهایی | 1.8٪ |
| عملکرد | مرتب سازی ، خرد کردن ، شستشو ، خشک کردن |
| زمان تحویل | 5 ~ 8 هفته |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Lianda |
| گواهی | CE,ISO9001 |