| ظرفیت | سنگ شکن پلاستیکی 100-1000 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز ، سفارشی |
| استفاده کنید | سنگ شکن پلاستیکی ، دستگاه سنگ شکن بطری پلاستیکی ، ماشین بازیافت پلاستیک |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور ، پشتیبانی آنلاین ، پشتیبانی فنی ویدیویی ، نصب مید |
| گواهی | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز ، سفارشی |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | مهندسان در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور ، نصب و راه اندازی درست ، راه اندازی و آموزش |
| توان (W) | بستگی دارد |
| کاربرد | گرانول |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| مواد | ضایعات درام پلاستیکی ، تایر ، چوب و غیره |
| ولت | 380V / 3Phase / 50HZ |
| مواد تیغه | 9CrSi ، SKD-11 ، D2 و غیره |
| شافت تیغه | دو شافت |
| مواد | بطری های پلاستیکی زباله |
|---|---|
| ظرفیت | 300 کیلوگرم در ساعت ، 500 کیلوگرم در ساعت ، 1000 کیلوگرم در ساعت ، 2000 کیلوگرم در ساعت |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| ولتاژ | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| رنگ | سفارشی |
| مواد | پوسته های سفت و سخت PE PP را هدر دهید |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| ولت | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| پیچ | تک ، دو مرحله |
| ظرفیت | 300 کیلوگرم در ساعت ، 500 کیلوگرم در ساعت ، 1000 کیلوگرم در ساعت |
| مواد | ضایعات فیلم های PE ، کیسه های بافته شده PP |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| ولت | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| پیچ | تک ، دو مرحله |
| ظرفیت | 300 کیلوگرم در ساعت ، 500 کیلوگرم در ساعت ، 1000 کیلوگرم در ساعت |
| مواد | بطری های PET ، بطری های PE ، بطری های PVC ، بطری های PP |
|---|---|
| ظرفیت | 300 کیلوگرم در ساعت - 2000 کیلوگرم در ساعت |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| ولتاژ | با توجه به نیاز مشتری ساخته شده است |
| رنگ | سفارشی |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| مواد | ضایعات درام پلاستیکی ، تایر ، چوب و غیره |
| ولت | 380V / 3Phase / 50HZ |
| مواد تیغه | 9CrSi ، SKD-11 ، D2 و غیره |
| شافت تیغه | دو برابر |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| مواد | ضایعات درام پلاستیکی ، تایر ، چوب و غیره |
| ولت | 380V / 3Phase / 50HZ |
| مواد تیغه | 9CrSi ، SKD-11 ، D2 و غیره |
| شافت تیغه | دو برابر |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| مواد | ضایعات درام پلاستیکی ، تایر ، چوب و غیره |
| ولت | 380V / 3Phase / 50HZ |
| مواد تیغه | 9CrSi ، SKD-11 ، D2 و غیره |
| شافت تیغه | دو برابر |