| مواد | توده های ABS پی وی سی PE PP PS |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| منبع تغذیه | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| شافت تیغه | تنها |
| مواد تیغه | SKD-11 |
| مواد | فیلم های PE ، HDPE |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| ولت | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| رطوبت نهایی | حدود 1٪ |
| مواد | فیلم های پلی اتیلن ، کیسه های بافته شده PP ، فیلم های PP ، کیسه های جامبو PP |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| منبع تغذیه | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| شافت تیغه | تنها |
| مواد تیغه | SKD-11 |
| ولتاژ | سفارشی |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| کاربرد | بازیافت پلاستیک ، شستشوی بطری PET Flakes ، بازیافت بطری حیوانات خانگی |
| مواد پردازش شده | Flakes بطری ، حیوان خانگی زباله |
| محصول نهایی | بطری های پلاستیکی بدون برچسب |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز ، سفارشی |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| کاربرد | گرانول |
| طراحی پیچ | دو پیچ موازی |
| مواد | الیاف پلاستیک ، الیاف PET |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| منبع تغذیه | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| شافت تیغه | تنها |
| مواد تیغه | SKD-11 |
| مواد | فیلم PE ، کیسه های بافته شده PP |
|---|---|
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| عملکرد | دستگاه برش فشرده سازی و دانه بندی |
| رنگ | سفارشی |
| ظرفیت | 200 کیلوگرم در ساعت ، 300 کیلوگرم در ساعت ، 500 کیلوگرم در ساعت ، 800 کیلوگرم در ساعت |
| مواد | فیلم PE ، کیسه های بافته شده PP |
|---|---|
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| عملکرد | دستگاه برش فشرده سازی و دانه بندی |
| رنگ | سفارشی |
| ظرفیت | 200 کیلوگرم در ساعت ، 300 کیلوگرم در ساعت ، 500 کیلوگرم در ساعت ، 800 کیلوگرم در ساعت |
| مواد | کیسه های بافته شده PP ، فیلم های PE |
|---|---|
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| عملکرد | دستگاه برش فشرده سازی و دانه بندی |
| رنگ | سفارشی |
| وضعیت | جدید |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| شافت | شافت دوتایی |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| ولتاژ | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| مواد | ضایعات فیلم های پلاستیکی ، فیلم های زباله ، کیسه های بافته شده ، کیسه های تن |