| زمان تحویل | 5 ~ 8 هفته |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Lianda |
| گواهی | CE,ISO9001 |
| زمان تحویل | 5 ~ 8 هفته |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Lianda |
| گواهی | CE,ISO9001 |
| مواد | توده های ABS پی وی سی PE PP PS |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| منبع تغذیه | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| شافت تیغه | تنها |
| مواد تیغه | SKD-11 |
| مواد | فیلم های پلی اتیلن ، کیسه های بافته شده PP ، فیلم های PP ، کیسه های جامبو PP |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| منبع تغذیه | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| شافت تیغه | تنها |
| مواد تیغه | SKD-11 |
| مواد | فیلم های پلی اتیلن ، کیسه های بافته شده PP ، فیلم های PP ، کیسه های جامبو PP |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| منبع تغذیه | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| شافت تیغه | تنها |
| مواد تیغه | SKD-11 |
| زمان تحویل | 5 ~ 8 هفته |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Lianda |
| گواهی | CE,ISO9001 |
| استفاده برای | تبلور گلوله ها / تراشه های PET ، ضایعات ورق PET ، PET Flake |
|---|---|
| خروجی | 100 کیلوگرم در ساعت تا 1000 کیلوگرم در ساعت |
| روش گرمایش | لامپهای مادون قرمز |
| زمان تبلور | 15-20 دقیقه |
| درجه حرارت | با نیاز مادی قابل تنظیم است |
| درجه اتوماتیک | خودکار ، نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| کاربرد | ماشین بازیافت پلاستیک ، ماشین بازیافت بطری / پوسته PET مصرف کننده |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| منبع انرژی | 380V 50HZ 3Phase یا سفارشی |
|---|---|
| استفاده شده با | دستگاه قالب گیری تزریقی یا دستگاه شکل دهی پلاستیکی مختلف |
| درخواست برای | ABS / PP PET PVC ABS یا سایر مواد پلاستیکی |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| گواهی | CE ISO9001 SGS |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد کارخانه یا بسته سفارشی |
|---|---|
| زمان تحویل | 40 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C ، Western Union |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | LIANDA |