| مواد | ضایعات کیسه های بافته شده PP ، فیلم PP ، فیلم های PE |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| ولت | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| رطوبت نهایی | حدود 1٪ |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ظرفیت | 300 کیلوگرم در ساعت ، 500 کیلوگرم در ساعت ، 1000 کیلوگرم در ساعت |
| ولت | 380 ولت 3 فاز 50 هرتز یا ساخته شده به صورت سفارشی |
| عملکرد | خرد کردن ، شستن و خشک کردن |
| رنگ | سفارشی ساخته شده است |
| مواد | فیلم PE PP ، کیسه های بافته شده ، کیسه های تن ، کیسه های جامبو |
|---|---|
| سرعت چرخش | 1800RPM |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| ولت | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| رطوبت نهایی | 10٪ |
| طراحی شافت | دو شافت |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V 50HZ 3Phase یا سفارشی |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| کاربرد | خرد کردن مواد با حجم زیاد ، مانند پوسته اتومبیل ، لاستیک ، بشکه فلزی ، قراضه آلومینیوم ، ضایعات فولا |
| مواد | توده های ABS پی وی سی PE PP PS |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| منبع تغذیه | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| شافت تیغه | تنها |
| مواد تیغه | SKD-11 |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| ولت | 380 ولت 3 فاز 50 هرتز یا سفارشی |
| عملکرد | خرد کردن ، شستن و خشک کردن |
| ظرفیت | 300 کیلوگرم در ساعت ، 500 کیلوگرم در ساعت ، 1000 کیلوگرم در ساعت |
| مواد | توده های ABS پی وی سی PE PP PS |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| منبع تغذیه | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| شافت تیغه | تنها |
| مواد تیغه | SKD-11 |
| ولتاژ | 380V 50Hz |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| گواهی | CE , ISO9001 |
| محصول نهایی ما ight | گلوله های PET |
| کاربرد | گرانول ، لوله |
| درخواست برای | تراشه های PET / پوسته های بازیافتی PET |
|---|---|
| در حال پردازش | تغذیه - خشک کردن و تبلور --- تخلیه |
| زمان خشک شدن | 20 دقیقه (با نیاز رطوبت قابل تنظیم است) |
| مصرف برق | فقط 45٪ رطوبت گیر معمولی است |
| بخاری | لامپهای مادون قرمز |
| مواد | فیلم های PE |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| ولت | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| رطوبت نهایی | حدود 1٪ |