| زمان تحویل | 5 ~ 8 هفته |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Lianda |
| گواهی | CE,ISO9001 |
| رنگ | سفارشی ساخته شده است |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| ولت | 380 ولت 3 فاز 50 هرتز |
| عملکرد | خرد کردن ، شستن و خشک کردن |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت | 1500 کیلوگرم در ساعت - 2000 کیلوگرم در ساعت |
| میزان حذف ناخالصی | 70٪ |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| ولتاژ | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| مواد | بطری های PET ، بطری های نوشیدنی ، بطری های معدنی ، بطری های کولا را ضایعات کنید |
|---|---|
| ولتاژ | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| وضعیت | جدید |
| جزئیات بسته بندی | صادرات بسته بندی استاندارد |
| زمان تحویل | 30 روز کاری پس از دریافت ودیعه |
| مواد | بطری های حیوان خانگی |
|---|---|
| ولت | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| ظرفیت | 1000 کیلوگرم در ساعت ، 2000 کیلوگرم در ساعت |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| وضعیت | جدید |
| ولتاژ | سفارشی |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| دوره گارانتی | 12 ماه |
| سرویس | 24 ساعت |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی فیلم |
| مواد | ضایعات فیلم های PE PP ، کیسه های بافته شده ، کیسه های جامبو |
|---|---|
| ولت | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| رنگ | سفارشی |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| نیرو | اصطکاک شستشو و آبگیری |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت | 1500 کیلوگرم در ساعت - 2000 کیلوگرم در ساعت |
| میزان حذف ناخالصی | 70٪ |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| جزئیات بسته بندی | صادرات بسته بندی استاندارد |
| ولتاژ | 380V ، سفارشی |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | مهندسان در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور ، پشتیبانی فنی ویدئو ، نصب و راه اندازی درست |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| کاربرد | بازیافت پلاستیک ، خط شستشوی مواد زائد ، خشک شدن |
| درجه اتوماتیک | خودکار |
| ولتاژ | سفارشی |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| دوره گارانتی | 12 ماه |
| کاربردی | بازیافت پلاستیک ، خط شستشوی مواد زائد ، خشک شدن |
| سرویس | 24 ساعت |