| ولتاژ | 380V ، سفارشی |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | مهندسان در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور ، پشتیبانی فنی ویدئو ، نصب و راه اندازی درست |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| کاربرد | بازیافت پلاستیک ، خط شستشوی مواد زائد ، خشک شدن |
| درجه اتوماتیک | خودکار |
| درجه اتوماتیک | خودکار ، نیمه اتوماتیک |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| کاربرد | بازیافت پلاستیک ، شستشوی بطری PET Flakes ، بازیافت بطری حیوانات خانگی ، سیستم بازیافت EPS |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V 50HZ 3Phase یا سفارشی |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال |
| کاربرد | بازیافت پلاستیک |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| ظرفیت تولید | 300-1000 کیلوگرم در ساعت |
| ولتاژ | 380 ولت ، 50 هرتز یا به عنوان درخواست مشتری |
|---|---|
| درجه اتوماتیک | خودکار |
| کاربرد | بازیافت پلاستیک ، بازیافت فیلم مالچینگ ، دستگاه بازیافت کیسه سیمان |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور ، نصب میدانی ، راه اندازی و آموزش ، پشتیبانی آنلای |
| نام محصول | دستگاه جداکننده پلاستیک ، دستگاه بازیافت پلاستیک ، کیسه های زباله pp کیسه های شستشوی دستگاه بازیافت |
| ولتاژ | 380 ولت ، 50 هرتز یا به عنوان درخواست مشتری |
|---|---|
| درجه اتوماتیک | خودکار |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| کاربرد | بازیافت پلاستیک ، دستگاه بازیافت فیلم مالچ / فیلم زمینی |
| خدمات پس از فروش ارائه می شود | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور ، نصب میدانی ، راه اندازی و آموزش ، پشتیبانی آنلای |
| ولتاژ | 380 ولت ، 50 هرتز یا به عنوان درخواست مشتری |
|---|---|
| درجه اتوماتیک | خودکار |
| کاربرد | بازیافت پلاستیک |
| زمان تحویل | 5 ~ 8 هفته |
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| ولت | 380 ولت 3 فاز 50 هرتز یا سفارشی |
| عملکرد | خرد کردن ، شستن و خشک کردن |
| ظرفیت | 300 کیلوگرم در ساعت ، 500 کیلوگرم در ساعت ، 1000 کیلوگرم در ساعت |
| مواد | بطری های PET ، بطری های نوشیدنی ، بطری های معدنی ، بطری های کولا را ضایعات کنید |
|---|---|
| ولتاژ | 380V / 3Phase / 50Hz یا سفارشی |
| وضعیت | جدید |
| ظرفیت | 2000 کیلوگرم در ساعت |
| جزئیات بسته بندی | صادرات بسته بندی استاندارد |
| کاربردی | کیسه های بافته شده PP ، فیلم های پلاستیکی |
|---|---|
| ولتاژ | سفارشی |
| رنگ | سفارشی |
| دوره گارانتی | 12 ماه |
| سرویس | 24 ساعت |
| نام | واشر اصطکاک با سرعت بالا |
|---|---|
| سرعت چرخش | 800 |
| تیغه | با لایه پوشیدن |
| مواد | S.S304 |
| گواهی | CE , ISO9001 |